OBILJEŽAVANJE SVJETSKOG DANA ZDRAVLJA 2024.

Pozivnica na javnozdravstvenu akciju „Korak do zdravlja“

Pozivamo Vas na našu preventivnu javnozdravstvenu akciju pod nazivom „Korak do zdravlja“ s ovogodišnjom temom „Moje zdravlje, moje pravo“. Akcija se održava 12.04.2024. godine od 09,00 do 12,00 sati na bočnom ulazu u Super Konzum.

Na ovoj akciji pridružit će nam se naši brojni suradnici: Poliklinika SUVAG sa temom „Ekrane makni, igru i knjigu potakni“, Gradska knjižnica I. G. Kovačić, Zavod za hitnu medicinu Karlovačke županije, Zavod za javno zdravstvo Karlovačke županije, Ustanova za zdravstvenu njegu u kući – fizikalna terapija, učenici Medicinske škole te djeca karlovačkih vrtića.

Pozivamo građane na mjerenje tjelesne visine i težine, BMI, krvnog tlaka, šećera i kolesterola u krvi te savjetovanje o zdravoj prehrani. Mogu se upoznati sa radom naših grupa za potporu dojenja, savjetovališta za trudnice, savjetovališta za kronične bolesnike te radom Posudionice pomagala Karlovačke županije.

Pridružite nam se i podržite našu akciju svojim dolaskom!

Doma zdravlja Karlovac