Temeljem  članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, Dom zdravlja Karlovac objavio je Natječaj, Urbroj: 01-1382/22 od 18.VII.2022. godine, u Narodnim novinama br. 84/2022, na oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici Doma zdravlja Karlovac, za prijam u radni odnos:

• doktora medicine specijalista u mobilnom palijativnom timu, 1 izvršitelja/ice na neodređeno vrijeme
  • doktora medicine specijalista opće/obiteljske medicine ili doktora medicine, 2 izvršitelja/ice na određeno vrijeme radi zamjene privremeno odsutnih radnica.

Dom zdravlja Karlovac izvješćuje da nakon provedenog natječajnog postupka za radno mjesto pod točkom 1.1. nije izvršen odabir, jer nije zaprimljena niti jedna prijava na natječaj, a za radno mjesto pod točkom 1.2. izvršen je odabir  sljedećeg kandidata: Lucija Sekulić, dr. med., jer za drugog izvršitelja/icu nije zaprimljena niti jedna prijava.