Temeljem članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, Dom zdravlja Karlovac objavio je Natječaj, Ur. broj: 01-1327/19 od 06. VIII. 2019., u Narodnim novinama br. 75/2019, na oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici Doma zdravlja Karlovac, za prijam u radni odnos:
1.1. Prvostupnika medicinske radiologije u djelatnosti specijalističko konzilijarne zdravstvene zaštite – radiologija – snimanje zubi, jedan izvršitelj/ica na određeno vrijeme do povratka privremeno odsutne radnice, i
1.2. Stručnog referenta 1 u Odjelu za pravno kadrovske i opće poslove, jedan izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme.

Dom zdravlja Karlovac izvješćuje kandidate koji su dostavili prijave na Natječaj, da su nakon provedenog natječajnog postupka za radna mjesta izabrani:
• pod točkom 1.1.: Ivan Sopčić, prvostupnik radiološke tehnologije,
• pod točkom 1.2.: Borna Rekaš, ekonomist.

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima i kandidatkinjama na iskazanom interesu za rad u Domu zdravlja Karlovac.

Dom zdravlja Karlovac