Temeljem  članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, Dom zdravlja Karlovac objavio je natječaj (NN br. 31/19) za prijam u radni odnos na radno mjesto:

1.1. Medicinske sestre/tehničara, u djelatnosti opće/obiteljske medicine, jednog izvršitelja na određeno vrijeme do povratka privremeno odsutne radnice,

1.2. Medicinske sestre/tehničara, u djelatnosti opće/obiteljske medicine, dva izvršitelja na određeno vrijeme do 6 mjeseci, zamjena privremeno odsutnih radnika zbog korištenja godišnjih odmora i bolovanja,

1.3. Čistačice, jedan izvršitelj/ica na određeno vrijeme do 6 mjeseci, zamjena privremeno odsutnih radnika zbog korištenja godišnjih odmora i bolovanja.

Dom zdravlja Karlovac izvješćuje kandidate koji su dostavili prijave na natječaj, da je nakon provedenog natječajnog postupka za radno mjesto pod točkom 1.1. izabrana Mateja Polović, med. sestra, za radna mjesta pod točkom 1.2. izabrani su: Danijel Tomašević, med. tehničar i Iva Turkalj, med. sestra, te je za radno mjesto pod točkom 1.3. izabrana Nataša Bobinac.

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima i kandidatkinjama na iskazanom interesu za rad u Domu zdravlja Karlovac.