Temeljem  članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, Dom zdravlja Karlovac objavio je Natječaj, Urbroj: 01-347/20 od 24.II.2020. godine, u Narodnim novinama br. 21/2020, na oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici Doma zdravlja Karlovac, za prijam u radni odnos:

1.1. doktora medicine specijalista opće/obiteljske medicine ili doktora medicine, jedan  izvršitelj/ica na određeno vrijeme od 6 mjeseci s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme nakon dobivanja suglasnosti Ministarstva zdravstva.

Dom zdravlja Karlovac izvješćuje da nakon provedenog natječajnog postupka nije izvršen odabir, jer je jedina kandidatkinja koja je dostavila prijavu na natječaj odustala od natjecanja.

Zahvaljujemo prijavljenoj kandidatkinji na iskazanom interesu za rad u Domu zdravlja Karlovac.