Temeljem  članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, Dom zdravlja Karlovac objavio je Natječaj, Urbroj: 01-454/21 od 24.II.2021. godine, u Narodnim novinama br. 20/2021, na oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici Doma zdravlja Karlovac, za prijam u radni odnos:

1.1. Prvostupnice sestrinstva u Odsjeku patronažne zdravstvene zaštite, jednog izvršitelja/ice na određeno vrijeme od šest mjeseci s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme nakon dobivanja suglasnosti nadležnog ministra

Dom zdravlja Karlovac izvješćuje da je nakon provedenog natječajnog postupka izabrana sljedeća kandidatkinja:

• za radno mjesto pod točkom 1.1.:
  • Nikolina Okičić, stručna prvostupnica sestrinstva

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima i kandidatkinjama na iskazanom interesu za rad u Domu zdravlja Karlovac.

DOM ZDRAVLJA KARLOVAC