Temeljem  članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, Dom zdravlja Karlovac objavio je Natječaj, Urbroj: 01-226/23 od 08.II.2023. godine, na oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici Doma zdravlja Karlovac, za prijam u radni odnos:

• doktora medicine specijalista opće/obiteljske medicine ili doktora medicine, tri izvršitelja/ice na neodređeno vrijeme, i
  • doktora medicine specijalista opće/obiteljske medicine ili doktora medicine, tri izvršitelja/ice na određeno vrijeme do povratka privremeno odsutnih radnica.

Dom zdravlja Karlovac izvješćuje da nakon provedenog natječajnog postupka nije izvršen odabir jer nije zaprimljena niti jedna prijava.