Ur. broj: 01-959/18 od 05.VI.2018.

Dom zdravlja Karlovac, dr. Vladka Mačeka 48, Karlovac, temeljem članka 26. Statuta Doma zdravlja Karlovac objavljuje

1. Raspisuje se natječaj za prijam u radni odnos:

1.1. Doktora dentalne medicine, jedan izvršitelj/ica na određeno vrijeme od 6 mjeseci, s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme nakon dobivanja suglasnosti Ministarstva zdravstva

Uvjet: VSS – doktor dentalne medicine, položen stručni ispit, odobrenje za samostan rad (licenca).

Probni rad 1 mjesec.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti: životopis,  dokaz o stručnoj spremi (preslik diplome), dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik domovnice), uvjerenje o položenom stručnom ispitu (preslik), odobrenje za samostalan rad-licencu (preslik), potvrdu – elektronski ispis podataka evidentiranih pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje ne stariju od 3 mjeseca od dana objave ovog natječaja

1.2. Medicinske sestre/tehničara xu djelatnosti dentalne medicine, jedan izvršitelj/ica na određeno vrijeme od 6 mjeseci, s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme nakon dobivanja suglasnosti Ministarstva zdravstva

Uvjet: SSS – medicinska sestra/tehničar, položen stručni ispit i odobrenje za samostalan rad (kandidati koji su završili petogodišnju školu nemaju uvjet položenog stručnog ispita).

Probni rad jedan mjesec.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti: životopis, dokaz o stručnoj spremi (preslik svjedodžbe), dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik domovnice), potvrdu – elektronski ispis podataka evidentiranih pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje ne stariju od 3 mjeseca od dana objave ovog natječaja, odobrenje za samostalan rad – licencu (preslik), a kandidati sa završenom srednjom školom u trajanju od 4 godine trebaju dostaviti i uvjerenje o položenom stručnom ispitu (preslik).

1.3. Prvostupnica sestrinstva u Odsjeku patronažne zdravstvene zaštite, jedan izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, s početkom rada nakon dobivanja suglasnosti Ministarstva zdravstva

Uvjet: VŠS – prvostupnica/prvostupnik sestrinstva, položen stručni ispit, odobrenje za samostalan rad i položen vozački ispit „B“ kategorije

Probni rad jedan mjesec.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti: životopis, dokaz o stručnoj spremi (preslik diplome), dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik domovnice), uvjerenje o položenom stručnom ispitu (preslik), odobrenje za samostalan rad – licencu (preslik), elektronski ispis o podacima evidentiranim pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje ne starije od 3 mjeseca od dana objave ovog natječaja i preslik vozačke dozvole B kategorije.

1.4. Prvostupnica sestrinstva u Odsjeku patronažne zdravstvene zaštite, jedan izvršitelj/ica na određeno vrijeme – zamjena privremeno odsutne radnice

Probni rad jedan mjesec.

2. Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku, uz obvezu predočenja izvornika dokumenta na zahtjev.

U prijavi se obavezno navode podaci podnositelja prijave (osobno ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona/mobitela, po mogućnosti adresa elektroničke pošte).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama, odnosno od 07. lipnja 2018. do 14. lipnja 2018. godine.

Pisane prijave s dokazima o ispunjenju uvjeta natječaja podnose se na adresu: Dom zdravlja Karlovac, 47000 Karlovac, Dr. Vladka Mačeka 48, uz naznaku “Ponuda na natječaj za radno mjesto ___________”.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Na temelju čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova, na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidat koji prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti, mora se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Kandidat  koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17) uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, navedenim na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja.

3. Dom zdravlja Karlovac zadržava pravo moguće provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, kao i poništenja natječaja. U slučaju provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata, poziv kandidatima za provjeru stručnih i radnih sposobnosti, kao i sve obavijesti o tijeku natječaja i rezultati natječaja bit će objavljeni na web stranici Doma zdravlja Karlovac te kandidati neće biti pojedinačno pisano obavještavani. Vrijeme održavanja stručnih i radnih sposobnosti bit će objavljeno na web stranici najmanje pet dana prije provjere.

Kandidat koji ne pristupi provjeri stručnih i radnih sposobnosti na temelju poziva objavljenog na web stranici, smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom prijavljenim na natječaj.

4. Rezultati natječaja objavit će se na web stranici Doma zdravlja Karlovac u roku od 30 dana od završetka natječaja.

Dom zdravlja Karlovac