Ur. broj: 01-350/23 od 08.III.2023.

Dom zdravlja Karlovac, Dr. Vladka Mačeka 48, Karlovac, temeljem članka 25. Statuta Doma zdravlja Karlovac objavljuje

1. Raspisuje se natječaj za prijam u radni odnos:

1.1. doktora medicine specijalista opće/obiteljske medicine ili doktora medicine, tri  izvršitelja/ice na neodređeno vrijeme.

Uvjet: VSS – doktor medicine specijalist opće/obiteljske medicine, položen stručni ispit, odobrenje za samostan rad (licenca), vozački ispit “B” kategorije,

ili doktor medicine, položen stručni ispit, odobrenje za samostan rad (licenca), vozački ispit “B” kategorije.

Probni rad 2 mjeseca.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su dužni priložiti: životopis,  dokaz o stručnoj spremi (preslik diplome), dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik domovnice), uvjerenje o položenom stručnom ispitu (ako je kandidat imao obvezu polaganja)  (preslik), odobrenje za samostalan rad-licencu (preslik), uvjerenje o položenom specijalističkom ispitu iz opće/obiteljske medicine (preslik), potvrdu – elektronski ispis podataka evidentiranih pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje ne stariju od 3 mjeseca od dana objave ovog natječaja, preslik vozačke dozvole i uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 3 mjeseca od dana objave ovog natječaja.

1.2. doktora medicine specijalista opće/obiteljske medicine ili doktora medicine, dva  izvršitelja/ice na određeno vrijeme s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme nakon dobivanja suglasnosti nadležnog ministra.

Probni rad 2 mjeseca.

1.3. doktora medicine specijalista opće/obiteljske medicine ili doktora medicine, četiri izvršitelja/ice na određeno vrijeme do povratka privremeno odsutnih radnica.

Probni rad 2 mjeseca.

1.4. vozača sanitetskog vozila u Odsjeku sanitetskog prijevoza, dva izvršitelja/ice na određeno vrijeme radi zamjene privremeno odsutnih radnika.

UVJETI: SSS/KV/IV/III – prometnog smjera, zanimanje vozač

Rad na području Karlovca, Karlovačke županije i šire (prijevozi pacijenata).
Probni rad dva mjeseca.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su dužni priložiti: životopis, dokaz o stručnoj spremi (preslik svjedodžbe), dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik domovnice), potvrdu – elektronski ispis podataka evidentiranih pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje ne stariju od 3 mjeseca od dana objave ovog natječaja, preslik vozačke dozvole i uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 3 mjeseca od dana objave ovog natječaja.

1. Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku, uz obvezu predočenja izvornika dokumenta na zahtjev.

U prijavi se obavezno navode podaci podnositelja prijave (osobno ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona/mobitela, po mogućnosti adresa elektroničke pošte).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama, odnosno od 14.3.2023. do 21.3.2023. godine.

Pisane prijave s dokazima o ispunjenju uvjeta natječaja podnose se na adresu: Dom zdravlja Karlovac, 47000 Karlovac, Dr. Vladka Mačeka 48, uz naznaku “Prijava na natječaj za radno mjesto ___________”.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Na temelju čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova, na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidat koji prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti, mora se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Kandidat  koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17, 98/19 i 84/21) uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, navedenim na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

1. Dom zdravlja Karlovac zadržava pravo moguće provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, kao i poništenja natječaja. U slučaju provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata, poziv kandidatima za provjeru stručnih i radnih sposobnosti, kao i sve obavijesti o tijeku natječaja i rezultati natječaja bit će objavljeni na web stranici Doma zdravlja Karlovac www.domzdravlja-karlovac.hr te kandidati neće biti pojedinačno pisano obavještavani. Vrijeme održavanja stručnih i radnih sposobnosti bit će objavljeno na web stranici najmanje pet dana prije provjere.

Kandidat koji ne pristupi provjeri stručnih i radnih sposobnosti na temelju poziva objavljenog na web stranici, smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom prijavljenim na natječaj.

1. Rezultati natječaja objavit će se na web stranici Doma zdravlja Karlovac www.domzdravlja-karlovac.hr u roku od 30 dana od završetka natječaja.

DOM ZDRAVLJA KARLOVAC