Temeljem Suglasnosti Ministarstva zdravlja i članka 25. Temeljnoga kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama, Dom zdravlja Karlovac objavio je natječaj za prijem u radni odnos na određeno vrijeme za radno mjesto:

• Prvostupnica sestrinstva u patronažnoj djelatnosti, 2 izvršitelja na određeno vrijeme.

Nakon provedenog natječajnog postupka za poslove prethodno navedenog radnog mjesta izabrani: Margarita Petrić, prvostupnica sestrinstva  i Mateja Cvitak, prvostupnica sestrinstva.

Margarita Petrić odustala je od zapošljavanja na navedenom radnom mjestu, te je umjesto nje izabrana kandidatkinja Anamarija Trpčić, prvostupnica sestrinstva.

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu za rad u Domu zdravlja Karlovac

——————

Dom zdravlja Karlovac